Lokomotiva je vodila na poluvremenu. Lokosi su poveli već u 11. minuti preko Kulenovića koji je sigurno zabio iz kaznenog udarca. U nastavku domaćini su povećali vodstvo u 73. minuti, preko Stojkovića za konačnih 2:0. Bitna pobjeda Čabrajine momčadi

LOKOMOTIVA: Čavlina - Tomečak, Mersinaj, De Haas, Milićević - Bubanja, Stojković - Pivarić, Tuci, Goričan - Kulenović

ISTRA 1961: Majkić - Hujber, Marešić, Perković, Marin - Kadušić, Mumba, Petrusenko, Maurić, Boultam - Erceg

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport

>> Nova sezona SuperSport Hrvatske nogometne lige i sav hrvatski nogomet gledaju se ekskluzivno na MAXSport 1 i MAXSport 2 kanalu na MAXtv-u. Više informacija OVDJE.

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se tri minute sudačke nadoknade

• 86’

Lokomotiva kontrolira ritam igre i mirno privodi utakmicu kraju

• 77’

Sudac Kulušić pokazao je drugi žuti karton nekome iz stručnog stožera Istre

• 73’

GOOOOOOL!! Lokomotiva je povećala vodstvo! Nakon prekrasne akcije Stojković je zabio za 2:0

• 67’

Dobra prilika za Lokomotivu! Kulenović je glavom proslijedio loptu Goričanu, koji je izašao sam pred Majkića, ali pucao je iz teškog kuta i bit će lopta za Istru