14. KOLO

Lokomotiva slomila Varaždin koji je ostao na začelju HT Prve lige; pogledajte golove...

04.11.2019 u 20:05

U posljednjoj utakmici 14. kola Hrvatski Telekom Prve lige Lokomotiva je kao domaćin na stadionu u Kranjčevićevoj ulici svladala Varaždin sa 2:1 (1:1)

Lokomotiva je povela u 18. minuti iz kaznenog udarca kojega je realizirao Tolić. Prethodno je upravo Tolića prekršajem u svom kaznenom prostoru zaustavio Đurasek.

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo

Varaždin je poravnao pred kraj prvog poluvremena kada je Glavina u 41. minuti preciznim prizemnim udarcem sa 20-ak metara pogodio sam donji lijevi kut domaćeg gola.

Ipak, u 57. minuti Lokomotiva je postigla pobjednički gol preko Tucija koji je bio najviši u skoku pred varaždinskim golom i glavom s pet metara zatresao mrežu.

Lokomotiva je s nova tri boda skočila na peto mjesto sa 22 boda, koliko ima i četvrta Rijeka. Bod više ima treći Osijek, a bod manje šesta Gorica. Varaždin je posljednji sa 10 bodova, jednim manje od Intera, Istre 1961 i Slavena Belupa. Na vrhu je Dinamo sa 31 bodom, četiri manje ima drugi Hajduk.