Pratili su zanimljivu utakmicu, Lokomotiva je povela u 39. minuti prekrasnim golom Tucija. Rudeš je imao svoje prilike u nastavku ali nisu uspjeli zatresti mrežu i Lokosi su upisali bitnu pobjedu

LOKOMOTIVA: Čavlina – Vranjković, Mersinaj, Kalaica, Milićević – Bubanja, Marić – Kanižaj, Tuci, Šotiček – Bulatović

RUDEŠ: Kralj - Pasariček, Camara, Bašić, Tomečak - Vukmanović, Ferreira - Petković, Latković, Šehić - Pešić

• +15
SuperSport HNL, 8. kolo: Lokomotiva - Rudeš, 15.9.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL
8. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Rudeš 1:0 (Tuci, 39') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još četiri minute sudačke nadoknade

• 82’

Ovo je mogao biti gol! Šehić je ispratio dodavanje i pucao je s ruba šesnaesterca, ali lopta je prohujala pored gola