PRVAK SE ZNA

Liverpool nastavio zastrašujući niz u Premiershipu; Sadio Mane spriječio senzaciju Norwicha

  • Autor: D. S. / Hina
  • Zadnja izmjena 15.02.2020 20:49
  • Objavljeno 15.02.2020 u 20:49
tportal

Izvor: Profimedia / Autor: Adam Davy / PA Images / Profimedia

Nogometaši Liverpoola nastavili su pobjednički niz u Premier ligi, iako su se morali dosta namučiti u 26. kolu protiv posljednjeplasiranog Norwicha. Na kraju pobjedu 'redsima' donio je Sadio Mane u 78. minuti

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren ostao je na klupi Liverpoola, koji je došao do 17. uzastopne prvenstvene pobjede.

Jedini koji su ove sezone uspjeli remizirati sa Liverpoolom u Premier ligi bili su nogometaši Manchester Uniteda, koji su prije skoro četiri mjeseca u 9. kolu na Old Traffordu odigrali 1:1.

  • +5
  • +2

Premier liga, Norwich City - Liverpool

Izvor: EPA / Autor: PETER POWELL

Prethodno je u subotu Southampton na domaćem terenu izgubio od Burnleyja sa 1:2. Strijelac za domaćine bio je Danny Ings (18), a pogotke za Burnley postigli su Ashley Westwood (2) i Matej Vydra (60).

Engleska 1. liga

Southampton-Burnley1:2
Norwich-Liverpool0:1
Utk.Pob.Ner.Izg.Bod.
1.Liverpool26251076
2.Manchester City25163651
3.Leicester26155650
4.Chelsea25125841
5.Sheffield United26109739
6.Tottenham25107837
7.Wolverhampton26812636
8.Everton261061036
9.Manchester United2598835
10.Burnley261041234
11.Arsenal25613631
12.Newcastle United25871031
13.Southampton26941331
14.Crystal Palace26791030
15.Brighton26691127
16.Bournemouth26751426
17.Aston Villa25741425
18.West Ham25661324
19.Watford26591224
20.Norwich26461618

Sljedeće utakmice

16.2.Aston Villa-Tottenham
16.2.Arsenal-Newcastle United
17.2.Chelsea-Manchester United
19.2.Manchester City-West Ham
22.2.Chelsea-Tottenham
22.2.Sheffield United-Brighton
22.2.Southampton-Aston Villa
22.2.Burnley-Bournemouth
22.2.Crystal Palace-Newcastle United
22.2.Leicester-Manchester City

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!