pobjeda u bremenu

Lewandowski iz penala doveo Kovača na korak do titule: Smiješi se dvostruka kruna

24.04.2019 u 22:44

Nogometaši Bayerna u polufinalu njemačkog Kupa pobijedili su u uzbudljivoj utakmici Werder rezultatom 3:2, a za titulu će se boriti potkraj svibnja protiv RB Leipziga...

Niko Kovač blizu je prvim trofejima na klupi bavarskog kluba. U Bundesligi četiri kola prije kraja ima bod više od Borussije i ako ne posrne obranit će titulu, dok u njemačkom Kupu najvećeg rivala više nema u igri, a ove srijede Bavarci su izborili ulazak u finale.

• +9
Bundesliga, FC Bayern - Borussia Dortmund Izvor: Pixsell / Autor: EXPA/PIXSELL

U zanimljivoj utakmici Bayern je trijumfirao u Bremenu, u dvoboju u kojem je golovima Lewandowskog i Müllera sigurno vodio, a onda primio u jednoj minuti dva pogotka. Zabili su Osako i Rashica u 74. i 75. minuti, ali Robert Lewandowski s bijele točke u 80. minuti riješio je pitanje pobjednika. Odluku suca da dosudi penal u Njemačkoj su proglasili dvojbenom.

Bayern će u finalu igrati protiv neugodnog Leipziga koji je dan ranije svladao HSV, a zanimljivo je da će gostovanje kod istog suparnika biti i najteži ispit Kovača u završnici Bundeslige...