SPEKTAKL U MADRIDU

Kreće deveti El Clasico u eri Mourinha

18.01.2012 u 21:55

Novi El Clasico između Real Madrida i Barceloneu četvrtfinalu Kupa Kralja još jednom je dokazao kako Mourinho nema rješenja za Guardioline momke

Real Madrid - Barcelona 1:2 (1:0)

90+3 kraj utakmice
90' igrati će se tri minute sudačke nadoknade
87' Žuti karton za Carvalha nakon ne baš nježnog faula na Messiju
82' Pokušaj Benzeme s 25 metara, lopta odlazi pored gola
80' Real pokušava uzvratiti, ali zasad Barcina obrana dobro funkcionira
77' 1:2 Gooooooooool! Abidal je ostao sam nakon još jednog perfektnog asista Messija i bez problema poslao loptu u mrežu Reala

Potpis videa ...

74' Gosti i dalje napadaju, a Real se brani. Gol 'visi' u zraku
69' Busqets puca glavom sa šest, sedam metara, ali lopta je otišla preko grede. Bila je to grandiozna prilika za Barcu
64' Barca i dalje ima terensku premoć, a Real uzvraća kontranapadima
58' Altintop je zakuhao' ubacivanbjem s desne strane, a Benzema super gađao glavom, no stativa je spasila Barcu
55' nova sjajna akcija Katalonaca; Iniesta je pucao iskosa s lijeve strane, a lopta se odbila od Ramosa i pogodila gredu
53' Barca je kapitaliozirala bolju igru u prvom dijelu i posve zasluženo ima 1:1 na Santiago Bernabeu
49' 1:1 Gooooooooool! Puyol je izjednačio glavom na startu drugog dijela

46' krenulo je drugo poluvrijeme

45' Završilo je prvo poluvrijeme!
43' popustio je obruč Barcelone, tako da i Real sada laganije igra. No, očito da igrači i jedne i druge momčadi čekaj odmor i poluvrijeme.
32' prema događajima na terenu reklo bi se da Barcelona vodi, jer upravo oni kreiraju prilike svako malo, a obrana Reala ponekad i panično izbija lopte u korner
29' sjajna nova prilika. Kratkim dodavanjima igrači Barcelone izigrali su 'realovce', a Iniesta iz blizine puca, ali neprecizno
28' nova opasnost po gol Reala, ali u posljednji tren spašava Sergio Ramos
26' Messi je pucao s desne strane snažno, ali Casillas brani u posljednji trenutak
25' Cristiano Ronaldo je povukao loptu u kontru, a iako je mogao i sam završiti htio je biti nesebičan i uposliti Higuaina, no neuspješno
24' vrlo dobra akcija Barce, no u zadnji tren je izbijena lopta u korner
22' krasno igraju igrači Barcelone, od noge, do noge, no zasad braniči Reala ne dozvoljavaju da gosti naprave neku veću priliku
20' Messi i društvo imaju više loptu u nogama, no ono što je važnije jest da Real ipak vodi.
18' Barcelona bez obzira što gubi, sve jače pritišće Real, no niti domaćini nisu bez prigoda. Posebno je raspoložen C. Ronaldo
15' kakva prilika za Barcelonu. Alexis Sanchez glavom pogađa gredu!
11' 1:0 Gooooooooool!
Ronaldo!!Pique nije uspio zadržati Ronalda koji sa desetak metara iskosa pogađa za vodstvo Reala

5' prvih pet minuta prolazi bez prilika i u tipičnom ispitivanju snaga na sredini terena

1' započeo je spektakl na Santiago Bernabeuu

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nogometni svijet još jednom će stati i to s početkom u 22 sata kada će na teren izaći momčadi Real Madrida i Barcelone u prvoj utakmici Kupa Kralja. To će biti ujedno i deveti El Clasico u eri Mourinha na klupi madridskog Reala. Cristiano Ronaldo ili Messi, temeljno je pitanje i ovog El Clasica. Dosad je više uspjeha imao Messi i njegova Barcelona. S druge pak strane, ovo je specifična utakmica jer se radi tek o prvoj od dvije utakmice četvrtfinala Kupa Kralja.

Real Madrid: Casillas, Sergio Ramos, Carvalho, Pepe, Coentrao, Xabi Alonso, Altintop, Diarra, Cristiano Ronaldo, Benzema, Higuain
Barcelona: Pinto, Puyol, Abidal, Dani Alves, Pique, Fabregas, Iniesta, Xavi, Busquets, Messi, Sanchez