FA CUP

Kramarić sudjelovao u Leicesterovom preokretu od prve minute

24.01.2015 u 16:10

Dvobojem Cambridgea i Manchester Uniteda u petak počela je četvrto kolo FA Cupa

A u njemu se Leicester, našeg Andreja Kramarića, sastaje u subotu od 16 sati s Tottenham Hotspurom. 'Spursi' su domaćini, a ono što hrvatske ljubitelje nogometa može najviše veseliti jest podatak da je Kramarić, nakon 25 minuta koje je dobio prošlog vikenda u prvenstvenom dvoboju protiv Stokea, u početnoj momčadi Nigela Pearsona.

TEKSTUALNI PRIJENOS UTAKMICE
------------------------------------------------
90'+2' - GGGOOOLLL - potpuni preokret Leicestera: Simpson je ubacio u kazneni prostor, a Jeff Schlupp je nekako zahvatio loptu koja je otišla iza vratara Tottenhama.
84' - GGGOOOLLL - gosti su tigli do izjednačenja, a strijelac za 1:1 bio je Jose Leonardo Ulloa
73' - u istoj minuti umjesto Vardyja ušao je Nugent; dvostruka zamjena Leicestera
73' - trener je izvadio Kramarića, a umjesto hrvatskog igrača na terenu je Marc Albrighton
60' - u drugom dijelu i dalje inicijativa domaćina

41' - Kramarić je opet 'zapažen'; naime dobio je žuti karton zbog simuliranja
19' - GGGOOOLLL - Tottenham vodi nakon što je Andros Townsend zabio s bijele točke; krivac za penal je bio Moore koji je prekršajem zaustavio Soldada
11' - Imao je Kramarić dobru priliku, no vratar domaćih zaustavio je njegov udarac

----------------------------------------------------------------------
'Moram priznati da mi se sve jako sviđa u gradu, oko kluba i da je ovo uistinu neka druga dimenzija u odnosu na Hrvatsku. Ne kaže se bez razloga da je Premier liga najbolja na svijetu,' rekao je prije nekoliko dana u razgovoru za tportal.hr Andrej Kramarić

Debi nije rezultatski prošao najbolje. Leicester City poražen je od Stokea, a već od subote čeka vas 'ludih' 40-tak dana. Prvo kup dvoboj protiv Tottenhama, pa Manchester United, Crystal Palace, Arsenal, Everton, Chelsea, Manchester City...

'Da. Čekaju nas - kako su oni rekli 'bonus utakmice'. Bilo bi sjajno kada bismo u njima izvukli nešto bodova pa da nam u završnici sezone bude lakše osigurati ostanak'.