LIGA PRVAKINJA

'Kokice' u gostima kod Krima izvukle remi

05.11.2011 u 21:29

U susretu petog kola B skupine rukometne Lige prvakinja Krim Mercator i Podravka Vegeta su u Ljubljani u dvorani Stožice pred 5.000 gledatelja odigrali 22:22 (13:11).

Da im je netko taj rezultat ponudio prije odlaska na put u Ljubljanu, kokice bi vjerojatno uzele 22:22 protiv Krim Mercatora. Ali, nakon pogotka primljenog u zadnjoj sekundi, koprivničke rukometašice mogu žaliti za propuštenom šansom da dođu do prve pobjede u ovogodišnjoj Ligi prvakinja.

Krim je vodio na poluvremenu 13:11, ali su kokice u nastavku zaigrale bolje te imale čak i dva pogotka prednosti nekoliko minuta prije kraja (19:17, 20:18). Slovenke dolaze do 20:20, Podravka je povela 21:20, Slovenke opet izjednačavaju. Kokice uzvraćaju novim golom preko Lidije Horvat, da bi krimovke u zadnjoj sekundi utakmice došle do boda preko Bille-Hansnove.