PRVI ZA MAINZ

Klasnić zabio najlakši gol u svojoj karijeri

03.03.2013 u 20:15

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Klasnić postigao je prvi pogodak u dresu Mainza. Svojoj je momčadi donio bod (1-1) na gostovanju kod Fortune u posljednjoj utakmici 24. kola Bundeslige

Klasnić je, podsjetimo, došao u Mainz prošlo ljeto kao slobodan igrač. Nije, međutim, dijelom zbog zdravstvenih problema, dobivao previše prilika. Dosad nedjelje je skupio samo dva nastupa u Bundesligi i to u završnicama utakmica. U Düsseldorfu je prvi put krenuo od prve minute, a treneru Thomasu Tuchelu je zahvalio pogotkom u 40. minuti.

Marco Caligiuri se probio po lijevoj strani i ubacio u sredinu, domaći vratar Fabian Giefer nije uspio uhvatti loptu koja je došla do potpuno samog Klasnića na crti. Naš se 33-godišnji napadač samo lagano nagnuo i glavom je smjestio u mrežu za 1-1. Iz igre je izašao na poluvremenu.

Fortuna je, inače, povela u šestoj minuti kada je Bo Svensson nespretno gurnuo loptu u vlastitu mrežu.