nije trošio riječi

Karim Benzema jednom riječju savršeno dao do znanja što stvarno misli o Luki Modriću nakon neuvjerljive pobjede nad Granadom

15.07.2020 u 06:41

Karim Benzema je nakon utakmice s Granadom ispod objave Luke Modrića na Instagramu napisao 'Fenomeno' i tako na najbolji mogući način opisao kapetana hrvatske nogometne reprezentacije

U zadnjem susretu 36. kola španjolske nogometne lige Real Madrid je pobijedio Granadu s 1:2 u gostima i sada, dva kola prije kraja, ponovno ima četiri boda više od Barcelone.Pobjede li u idućem kolu Villarreal i matematički će osigurati svoj 34. naslov prvaka Španjolske.

Utakmica protiv Granade pokazala je dva lica Reala koji je igrao odlično u prvom i jako slabo u drugom poluvremenu, ali na kraju su upisali tri boda što je i najvažnije. Real je poveo golom u 10. minuti. Zabio je Ferland Mendy, a u toj akciji je sudjelovao i Luka Modrić.

Šest minuta kasnije na semaforu je bilo 2:0. Ponovno je sve krenulo od Modrića koji je uposlio Karima Benzemu koji se sjurio u kazneni prostor i sjajno zabio za povećanje vodstva. Granada je uspjela smanjiti u 50. minuti, ali na kraju je Real odnio sva tri boda. Iako utakmica nije bila za pamćenje, Luka Modrić jest.

Španjolski mediji raspisali su se o tome kako mu pod hitno Real mora dati novi ugovor, a navijači su ga slavili na društvenim mrežama. On se pak oglasio na Instagramu uz poruku kako ostaju samo 'još dvije utakmice'. Na njegovu objavu reagirao je Karim Benzema koji je jednom riječju jasno dao do znanja što stvarno misli o kapetanu hrvatske nogometne reprezentacije.

View this post on Instagram

2 more to go. Grande mi Madrid! 💪🙏🏻

A post shared by Luka Modric (@lukamodric10) on

'Fenomeno', napisao je Benzema ispod slike koju je objavio Modrić i tako odao počast svojem ponajboljem suigraču i motoru Real Madrida. Uskoro imaju priliku zajedno podići još jedan u nizu trofeja s 'kraljevskim klubom', a i taj će imati veliki potpis Luke Modrića, nogometnog fenomena.