loš dan

Kapetan Igor Vori nakon poraza rekao bolnu istinu: Ovo nije bilo dobro...

17.01.2018 u 07:54

U trenucima kad je Domagoj Duvnjak izvan terena zbog ozljede kapetansku je traku preuzeo Igor Vori. Kao pravi vođa momčadi nakon poraza od Švedske (35:31) rekao je što mu leži na duši...

'Od početka je krenulo krivo... I na kraju se desilo ono najgore. Ono to smo mi trebali raditi njima, oni su učinili nama. Nedostajalo je agresivnosti, nije funkcionirala ni obrana 6-0, a ni 5-1. U prvom poluvremenu su Šveđani stvarno igrali bez greške i u obrani i u napadu. U drugom dijelu smo pokušali stići, ali nije išlo', rekao je Igor Vori nakon poraza od Švedske i nastavio:

'Čak i ono malo dobrog što smo bili napravili u nekim trenucima uspjeli smo prokockati... Tako se ne može nikoga dobiti. No, ne gubimo nadu. Moramo dignuti glavu, idemo u Zagreb s dva, a ne četiri boda i čekaju nas okršaji s Francuzima i Norvežanima. Večeras smo izgubili od bolje momčadi, koja je jako kvalitetna. Upozoravali smo da su na Svjetskom prvenstvu držali domaćine Francuze u šahu sve do 58. minuti.'

U sljedećem krugu nam za plasman u polufinale trebaju sve tri pobjede...

• +21
Hrvatska - Švedska, 3. kolo Eura 2018. Izvor: Pixsell / Autor: Slavko Midzor/PIXSELL

'Ali ništa, idemo dalje, selimo u Zagreb, čekaju nas tri teške utakmice, očito nama ništa ne ide lako. Imamo sad i taj dan odmora manje, ali opet, možda nam je ovo i trebalo da nas malo spusti na zemlju... Ne mogu reći da netko od nas danas nije htio, svi smo mi htjeli, ali danas su oni bili bolji, i još ih je išlo, zabijali su golove kakve nikad više neće zabiti', poručio je kapetan hrvatskih rukometaša Igor Vori i zaključio:

'Činjenica je da ovo protiv Švedske nije bilo dobro, ali idemo dalje, glave gore, ništa nije izgubljeno!'