uzavrele strasti

Kaos u Saudijskoj Arabiji; Slaven Bilić pokušavao smiriti opću makljažu nakon dramatične utakmice

16.02.2019 u 13:43

Uspio je bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić nekako vratiti u život posrnulu momčad svog Al Ittihada. Povezao je šest utakmica bez poraza (dvije pobjede, četiri remija), ali još je uvijek u zoni ispadanja. U petak je odigrao 1:1 u gostima kod Al Raeda, a nakon utakmice uslijedio je totalni kaos podno tribina

Domaći Al Raed poveo odmah na početku utakmice, već u 7. minuti utakmice, a Bilićeva momčad uspjela je izjednačiti tek duboko u sudačkoj nadoknadi, za konačnih 1:1 zabili su u 93. minuti.

No, drami tu nije bio kraj jer je domaćoj momčadi nakon doga, doslovno u posljednjim sekundama šestominutne sudačke nadoknade, zbog zaleđa poništen gol.

Nakon toga je nastao totalni kaos jer su ovi smatrali da je gol regularan. Gužva se nikako nije smirivala, a čelnici domaće momčadi, zajedno s trenerom i igračima krenuli su se obračunati sa sucima u VAR sobi.

Nastala je velika gužva, u naguravanju su sudjelovali i igrači Al Ittihada, a onda je uletio - Slaven Bilić. Bivši je hrvatski izbornik pokušao smiriti uzavrele strasti, bilo je tu dosta galame, sve je bilo na granici fizičkog obračuna. Na kraju je Bilić uspio svoje igrače udaljiti iz epicentra, naredio im je da odu u svlačionicu.