I BLIND SE PITA

Kako se Unitedovom veznjaku potkrala ovakva greška?

17.02.2015 u 16:30

Manchester United u ponedjeljak je preko trećeligaša Prestona plasirao u četvrtfinale FA cupa, gdje će igrati protiv Arsenala

'Vragovi' su slavili s rezultatski uvjerljivih 3:1, ali Van Gaalova momčad nije baš lagodno živjela. Domaćini su poveli u 48. minuti preko Scotta Lairda, da bi za goste pogodak izjednačenja zabio Herrera u 65. minuti dvoboja. Fellaini je spriječio senzaciju zabivši u 72. minuti dvoboja, dok je u 88. minuti, iz nepostojećeg 11-erca za konačnih 3:1 zabio Ronney

No da se nešto čudno događalo s Unitedovim igračima, vidljivo je i po ovoj snimci iz šest minute kada je 24-godišnji Nizozemac Daley Blind izgledao poput pijanca, posve dezorijentiran pri dodavanju Argentinca Marcosa Alberta Roja, zbog čega mu je lopta prošla ispod noge a on se našao na podu.

Na Blindovu sreću, nitko od igrača domaćih nije bio iza lopte pa je ovaj njegov kiks prošao nekažnjeno.