bundesliga

Kakav kiks Wolfsburga; 'vukovi' su i dalje jedina momčad bez poraza u Bundesligi, ali nisu prvi

27.10.2019 u 18:25

Nogometaši Wolfsburga propustili su priliku preuzeti vodstvo na ljestvici Bundeslige nakon što su u susretu 9. kola kod kuće odigrali 0:0 protiv očajno lošeg Augsburga...

Wolfsburg bi pobjedom skočio s petog na prvo mjesto Bundeslige, no osvojivši samo jedan bod probio se na treću poziciju.

Bila je to utakmica s mnogo prilika na obje strane, ali se napadači nisu proslavili.

Domaćin je u 85. minuti uspio zabiti, strijelac je bio Joao Victor, no sudac Tobias Stieler je poništio taj gol nakon pregleda VAR-om.

Za Wolfsburg je do 71. minute igrao Josip Brekalo, dok je Tin Jedvaj igrao cijeli susret za goste.

Wolfsburg je i dalje jedina neporažena momčad Bundeslige, imaju 'vukovi' četiri pobjede i pet remija, dok je Augsburg očajno loš s tek jednom pobjedom, četiri remija i četiri poraza, te drugom najlošijom obranom u ligi s 21 primljenim golom.

• +5
Bundesliga, Wolfsburg - Augsburg Izvor: EPA / Autor: FRIEDEMANN VOGEL

Na ljestvici vodi Bayern s 18 bodova, Freiburg i Wolfsburg imaju po 17 bodova, dok dvije Borussije imaju po 16 bodova.

Zadnja dva mjesta koja vode u niži rang drže Augsburg sa sedam i Paderborn sa četiri boda.