LIGA PRVAKA

Juventusova tri gola Celticu, PSG slavio u Valenciji

12.02.2013 u 20:31

Danas kreće drugi krug nogometne Lige prvaka. Klubovi više nemaju pravo na kiks jer svaki novi krivi korak znači i eliminacija iz natjecanja. Gosti su trenutno uspješniji jer PSG vodi u Valenciji dok Juventus drži prednost na gostovanju u Glasgowu

Nakon zimske stanke, dvjema utakmicama u utorak započinje nogometna Liga prvaka. Odrađene su utakmice po skupinama i sada više nema prava na popravni ispit. U prvim utakmicama osmine finala španjolska Valencija dočekuje PSG predvođen Zlatanom Ibrahimovićem, dok u drugom ogledu koji se igra u Glasgowu Celtic ugošćuje torinski Juventus. Tekstualni prijenos pratite na tportalu.

Valencia - PSG 1:2

90' gotova je utakmica
90' u sučevoj nadoknadi Ibrahimović je dobio crveni karton zbog grubog starta.
90' goool za Valenciju. Rami glavom smanjuje zaostatak španjolske momčadi

72' Parižani prijete iz svih oružja. Opet je pucao Ibrahimović
66' opet prijeti PSG. Pucao je izvrsno Ibrahimović, ali Guaita opet bran
63' Lavezzi je oštro pucao, ali Guaita brani
46' počelo je drugo poluvrijeme.
45' završilo je prvo poluvrijeme u Valenciji, Parižani zasluženo vode
43' gool za PSG!! Lucas je probio desnu stranu, ubacio u peterac gdje Pastore lakoćom zabija

38' velika prilika za PSG. Pastore se osobodio čuvara, uposlio Lavezzija koji s vrha šesnaesterca puca, ali domaći golman brani
23' probudili su se nogometaši Valencije, sada je oštro pucao Guardado
20' prilika za domaćine. Pucao je Éver Banega
10' gool za PSG! gol je postigao Lavezzi
9' vratnica Lucasa, prva prilika PSG-a!
6' mirno je u Valenciji. Jedina prilika koja je mirisala na gol završila je zaleđem Soldada.
1' započela je utakmica na Mestalli

Celtic - Juventus 0:3

90' završila je utakmica u Glasgowu
83' gool za Juventus!! Mirko Vučinić je uništio i posljednju nadu Celtica
77' gool za Juventus!! Marchisio krasnim udarcem iskosa s lijeve strane povećava vodstvo Juventusa

71' Celtic opasno pritišće, ali nema promjene rezultata
67' dobra akcija Juventusa koju je loše završio Vučinić
63' Ambrose glavom s pet metara je neometan pucao u Buffona
59' umrtvila se igra u Glasgowu.
48' opet Commons prijeti udarcem s 15-tak metara. Kris Commons najagilniji je igrač Celticsa u ovoj utakmici
46' krenula je utakmica u Glasgowu.
45' završilo je prvo poluvrijeme
40' Kris Commons odlično gađa, ali Buffon čita i brani
38' prijeti Celtics preko Wilsona koji glavom gađa pored gola
36' u Glasgowu ništa novo. Juve čvrsto drži konce igre u svojim nogama
24' utakmica je izuzetno visokog tempa. Puca se s obje strane, no to su udacri iz daleka i ne previše precizni
20' Juventus od 2010. godine nije poražen na europskom gostovanju. Mogu li Celticsi zaustaviti njihov niz?
15' izvrstan napad Celtica po desnom boku, no ubačenu loptu je loše zahvatio Commons.
14' na stadionu se nalazi i bivši igrač Celtica Henrik Larsson koji prati svoj bivši klub.
13' nakon primljenog gola, domaćini su se probudili i počeli su opasno prijetiti Juventusovom golu
10' Commons prijeti s ruba šesnaesterca, no Buffon brani
4' gool za Juventus, pogreška obrane Celtica, koji je kaznio Matri.
2' opasnost za Juventus, pucao je Wanyama, ali Buffon nekako brani
1' započela je utakmica u Glasgowu. Ne zaboravim da je ovdje pala i jedna Barcelona