serie a

Juventus u sudačkoj nadoknadi spasio bod na gostovanju kod Atalante; 'stara dama' izvukla se u 92. minuti utakmice

  • Autor: Ivan Žurić/Hina
  • Zadnja izmjena 13.02.2022 23:00
  • Objavljeno 13.02.2022 u 23:00
tportal

Izvor: EPA / Autor: PAOLO MAGNI

U izravnom dvoboju za četvrto mjesto na ljestvici talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta i Juventus su u Bergamu igrali 1:1

U siromašnoj utakmici s malo prilika Atalanta je bila nadomak pobjede nakon što je Malinovski fantastičnim udarcem s 25 metara u 76. minuti svladao Szczesnyja.

No, Juventus se uspio spasiti doslovno u samoj završnici utakmice. U drugoj minuti sudačke nadoknade Danilo je bio najviši u skoku pred domaćim golom te je proslijedio ubačaj iz kuta Dybale u gol Atalante za konačnih 1:1.

  • +7
  • +4

Atalanta Bergamo - Juventus, Serie A, 13.2.2022.

Izvor: EPA / Autor: PAOLO MAGNI

Ovim remijem Juventus je zadržao četvrto mjesto na ljestvici s 46 bodova, dva više od pete Atalante.

Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić u igru je za Atalantu ušao tek u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Italija 1. liga

Milan-Sampdoria1:0
Verona-Udinese4:0
Empoli-Cagliari1:1
Genoa-Salernitana1:1
Sassuolo-Roma2:2
Atalanta-Juventus1:1
Utk.Pob.Ner.Izg.Bod.
1.Milan25174455
2.Inter Milano24166254
3.Napoli25165453
4.Juventus25137546
5.Atalanta24128444
6.Lazio25126742
7.Roma25124940
8.Fiorentina23113936
9.Verona25106936
10.Torino24951032
11.Empoli25871031
12.Sassuolo2579930
13.Bologna24841228
14.Udinese2469927
15.Spezia24751226
16.Sampdoria25651423
17.Cagliari25491221
18.Venezia24561321
19.Genoa251121215
20.Salernitana24341712

Sljedeće utakmice

14.2.Spezia-Fiorentina
18.2.Juventus-Torino
19.2.Sampdoria-Empoli
19.2.Roma-Verona
19.2.Salernitana-Milan
20.2.Fiorentina-Atalanta
20.2.Venezia-Genoa
20.2.Inter Milano-Sassuolo
20.2.Udinese-Lazio
21.2.Cagliari-Napoli

Pratite nas na društvenim mrežama:

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!