serie a

Juventus u sudačkoj nadoknadi spasio bod na gostovanju kod Atalante; 'stara dama' izvukla se u 92. minuti utakmice

13.02.2022 u 23:00

U izravnom dvoboju za četvrto mjesto na ljestvici talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta i Juventus su u Bergamu igrali 1:1

U siromašnoj utakmici s malo prilika Atalanta je bila nadomak pobjede nakon što je Malinovski fantastičnim udarcem s 25 metara u 76. minuti svladao Szczesnyja.

No, Juventus se uspio spasiti doslovno u samoj završnici utakmice. U drugoj minuti sudačke nadoknade Danilo je bio najviši u skoku pred domaćim golom te je proslijedio ubačaj iz kuta Dybale u gol Atalante za konačnih 1:1.

• +7
Atalanta Bergamo - Juventus, Serie A, 13.2.2022. Izvor: EPA / Autor: PAOLO MAGNI

Ovim remijem Juventus je zadržao četvrto mjesto na ljestvici s 46 bodova, dva više od pete Atalante.

Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić u igru je za Atalantu ušao tek u prvoj minuti sudačke nadoknade.