drama u torinu

Juventus iz penala u 97. minuti do pobjede protiv Milana

10.03.2017 u 23:33

U prvoj utakmici 28. kola Serie A Juventus je u Torinu pobijedio Milan 2:1. Pobjednički gol zabio je Dybala iz penala u 97. minuti utakmice. Mandžukić nije igrao zbog ozljede, ali sjajan je u redovima pobjednika bio Marko Pjaca

Juventus je poveo golom Benatije u 30. minuti, na 1:1 poravnao je Bacca u 43., a pobjednički niz na svom stadionu Juventus je produžio u sedmoj minuti sudačke nadoknade kada je Dybala iskoristio jedanaesterac koji je dosuđen zbog igranja rukom De Sciglia.

Marko Pjaca igrao je za Juventus do 89. minute i bio jedan od najboljih u redovima 'stare dame', dok je Mario Pašalić bio na terenu u dresu Milana do 71. minute. Mario Mandžukić nije konkurirao za nastup u dresu Juventusa zbog ozljede, a baš je na njegovu poziciju sjajno uskočio Pjaca koji je imao nekoliko izglednih prilika. Milan je na životu držao izvrsni golman Donnarumma, 18-godišnjak je najzaslužniji što 'rossoneri' nisu primili još nekoliko golova.

Bila je ovo 31. uzastopna pobjeda Juventusa na svom terenu u Serie A.