francuska liga

Još nije gotovo; PSG neočekivanim domaćim remijem odgodio proslavu novog naslova prvaka

07.04.2019 u 23:37

Nogometaši PSG-a propustili su prvu od devet prilika za potvrdu osvajanja naslova prvaka Francuske nakon što su na svom Parku prinčeva odigrali 2:2 sa Strasbourgom...

Parižanima je, nakon 1:1 remija Lillea na gostovanju kod Reimsa u nedjelju popodne, za potvrdu osmog naslova nacionalnog prvaka, a šestog u posljednjih sedam sezona bila potrebna pobjeda protiv Strasbourga.

I krenulo je prema planu kada je Choupo-Moting u 13. minuti doveo domaće u vodstvo, no Nuno Da Costa (26) i Goncalves (38) su do poluvremena preokrenuli, a između dva gostujuća gola Choupo-Moting je napravio nevjerojatnu stvar zaustavivši loptu koja je išla u gostujući gol na samoj liniji i tako spriječio vlastitu momčad u postizanju pogotka.

Unatoč stalnom pritisku u nastavku PSG je uspio tek poravnati preko Kehrera (82).

Strasbourg iz nekog nepoznatog razloga jednostavno ne leži PSG-u. U posljednjih šest međusobnih utakmica PSG je tri puta pobijedio, ali je i dva puta remizirao te jednom izgubio!