nova pobjeda

Dinamo rutinski riješio Rudeš; Olmo zabio čim je ušao, a na teren se vratio kapetan Ademi

07.04.2019 u 18:33

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 28. kola Hrvatski Telekom Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Dinama slavili protiv Rudeša 2:0

Lider prvenstva Dinamo je rutinski odradio posao protiv posljednje momčadi lige Rudeša, ubilježivši i 23. pobjedu ove sezone.

Nakon vrlo slabog prvog dijela, koji je završio bez golova, Dinamo je poveo u prvoj minuti drugog poluvremena. Ubačaj Atiemwena promašila su čak trojica igrača Rudeša, a loptu je na drugoj vratnici dočekao Lovro Majer i lako poentirao.

U 76. minuti na 2:0 je povećao Dani Olmo, samo par trenutaka nakon što je ušao u igru.

Dinamo vodi s 73 boda,a Rudeš na začelju ima samo 10.