IGRALI LIVAJA I HALILOVIĆ

Jeseova sramota na debiju za veliko iznenađenje Granade

06.02.2017 u 23:09

U posljednjoj utakmici 21. kola španjolske Primere, Granada je na svom stadionu svladala Las Palmas 1:0.

Do ovog kola domaća je momčad bila na dnu tablice sa samo jednom pobjedom, dok je momčad s Kanara, za koju od ovog prijelaznog roka igra i naš Alen Halilović, u sredini tablice.

Osim Halilovića, momčad je pojačao i bivši igrač Reala odnosno PSG-a Jese Rodriguez, kojem su ovo bile i debitantske minute za novu momčad.

Međutim, neće ih Jese pamtiti po dobrome jer već u prvom kontaktu s loptom prilično se osramotio, promašivši prazan gol.

Drugi hrvatski igrač u ovoj momčadi, Marko Livaja, na terenu je bio do 81. minute, odnosno ulaska Halilovića, te je bio jedan od najboljih igrača svoje momčadi.

Međutim, kako su gosti imali rezultatski minus, trener Setine pokušao je izmjenama doći i do promjene rezultata, ali Halilović, koji je ušao umjesto Livaje, osim jednog odličnog driblinga nije mogao (pa ni stigao) napraviti više.

Odlučujući gol na utakmici je postigao Perreira u 17. minuti utakmice.