nekad bio rakitićev suigrač

Jedan od najvećih turskih nogometaša postao je predmet ismijavanja, a zašto uvjerite se i sami

09.01.2022 u 10:00

Posljednji put nastupio je sredinom kolovoza u turskom prvenstvu protiv Giresunspora. Tada je legendarni 34-godišnji turski veznjak, Arda Turan, slavio sa svojim Galatasarayem u gostima pobjedu 2:0. Povratak je uslijedio ove subote, protiv istog suparnika, ali Galatasaray je ovog puta doživio domaći poraz (0:1).

Arda Turan zbog ozljede je propustio gotovo pet mjeseci igranja, a povratak na travnjake sigurno neće pamtiti po dobrome.

U momčadi Fatiha Terima ove je subote zaigrao od 62. minute, ali niti u tih 30-tak minuta domaćini nisu stigli do preokreta. Bez obzira na Turanovu klasu koja ga je svojevremeno i odvela u Barcelonu.

Očito je 34-godišnjak već na zalasku karijere, jer niti nema snagu kakvu je imao, a niti izgled sugerira da je u top formi.

A to su, što je najvažnije primijetili i navijači, koji mu putem društvenih mreža sugeriraju da se počne zdravije hraniti, to jest da u jelovnik ubaci salatu, kako bi mu i trbuh bio manji.