perotti autor

Toliko neprimjerena proslava gola da bi ga trebalo biti sram!

01.11.2017 u 07:48

Nogometaši Rome u utorak su na svom stadionu deklasirali Chelsea 3:0 te su s tri boda i preuzeli vrh C skupine Lige prvaka

U skupini C Roma je u Rimu odigrala sjajno pobijedivši Chelsea 3:0. Roma je povela golom Stephana el Shaarawya već u 39. sekundi utakmice. Bio je to jedan od najbržih golova u elitnom natjecanju 'Starog kontinenta', ali daleko od rekorda Nizozemca Roya Makaaya koji je zabio nakon samo 10.02 sekunde za Bayern u utakmici osmine finala protiv Real Madrida igrane 2007. godine.

• +19
Liga prvaka - 4. kolo (skupine A, B, C i D) Izvor: Reuters / Autor: ARND WIEGMANN

El Shaarawy je zabio i za 2:0 u 36. minuti iskoristivši pogrešku svog bivšeg suigrača Antonia Rudigera, a kada je Diego Perotti zabio za 3:0 u 63. minuti pitanje pobjednika je bilo razriješeno.

No, osim po pogotku, Perotti će ostati upamćem i po ovoj prilično neukusnoj proslavi gola, u kojoj je prstom 'počastio' El Shaarawyja.