engleska liga

Ivo Grbić doživio debakl na golu Sheffielda; 'topnici' su ga izbušili čak šest puta

04.03.2024 u 23:09

Nogometaši Arsenala u gostima su deklasirali Sheffield United čak 6-0 u posljednjem susretu 27. kola engleskog prvenstva te tako smanjili zaostatak za Liverpoolom i Manchester Cityjem

'Topnici' su protutnjali Bramall Laneom postigavši pet golova već u prvom poluvremenu, doslovno su izbušili našeg Ivu Grbića na golu Sheffield Uniteda...

Martin Odegaard je otvorio seriju već u petoj minuti, Jayden Bogle je u 13. minuti zatresao vlastitu mrežu, a samo dvije minute kasnije Gabriel Martinelli je zabio za 3-0. Do kraja poluvremena među strijelce su se upisali i Kai Havertz (25), te Declan Rice (39). U nastavku susreta gol je još za konačnih 6-0 postigao Ben White u 58. minuti.

Nesretni Ivo Grbić branio je za Sheffield United koji je na dnu ljestvice s 13 bodova, koliko ima i predzadnji Burnley dok mu 17. Nottingham Forest, koji drži posljednje mjesto koje osigurava ostanak, bježi velikih 11 bodova.

Arsenal je treći sa 61 bodom, dva manje od vodećeg Liverpoola i jednim manje od drugog Cityja.