HRVATI ZAPAŽENI

Ivanušec ljutit zbog promašaja, ali i sretan zbog pobjede; Ajaxu pobjeda u derbiju

14.04.2024 u 19:20

Aktualni nizozemski prvak Feyenoord porazio je na gostovanju Fortunu Sittard sa 1:0 u ogledu 30. kola Eredivisie, dok je Ajax u derbiju kola porazio Twente sa 2:1.

Feyenoord je slavio golom Davida Hancka u 18. minuti.

Hrvatski reprezentativac Luka Ivanušec je za Feyenoord igrao od 78. minute (OVDJE pogledajte njegov promašeni 'zicer'), dok je na suprotnoj strani Alen Halilović ušao u igru u 86. minuti.

Tri boda je dohvatio i Ajax porazivši Twente sa 2:1.

Gosti su poveli u 31. minuti golom Rickyja van Wolfswinkela, no Kopljanici su u drugom dijelu okrenuli rezultat, a strijelci su bili Brian Brobbey (59) i Steven Bergwijn (81-11m).

Za Ajax je cijeli susret igrao Josip Šutalo, Borna Sosa je ušao u igru u 82. minuti dok Jakov Medić nije nastupio.