serie a

Ivan Perišić vratio se asistencijom; na susretu Intera i Sampdorije sva tri gola pala u razmaku od pet minuta

17.02.2019 u 21:57

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić bio je asistent u 2:1 domaćoj pobjedi Intera protiv Sampdorije u susretu 24. kola talijanskog prvenstva...

Bila je to prilično čudna utakmica, do 70. minute Inter i Sampdorija igrali su dosadan susret, a onda se posljednjih 20 minuta sve preokrenulo naglavačke.

Prvo je Ivan Perišić u 73. minuti prošao po lijevoj strani i potom uputio prizemnu loptu pred gol Sampdorije koju je u mrežu poslao D'Ambrosio za 1:0.

Samo dvije minute potom Gabbiadini je poravnao na 1:1, ali uzbuđenjima tu nije bio kraj.

Taj je rezultat bio aktivan samo tri minute jer je Nainggolan u 78. minuti uspio udarcem s 18 metara kroz šumu igrača pronaći put lopti do gostujuće mreže za konačnih 2:1.

• +7
Ivan Perišić Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Do samog kraja Sampdorija je stisnula, krenuli su gosti po izjednačenje, a Inter se očajnički branio. Na kraju se i obranio, a Ivan Perišić i Marcelo Brozović odigrali su svih 90 minuta za Inter koji se ovom pobjedom učvrstio na trećem mjestu ljestvice s 46 bodova.

Na utakmici je bio i suspendirani kapetan i najbolji strijelac Intera Mauro Icardi, jasno u pratnji svoje supruge i menadžerice Wande Nare, a navijači su im zviždali cijelo vrijeme trajanja utakmice...