bundesliga

Rebić s Eintrachtom ispustio pobjedu u posljednjim minutama utakmice; Jedvaj i dalje 'zakucan' za klupu

17.02.2019 u 20:41

U susretu 22. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayer Leverkusen je pobijedio Fortunu Dusseldorf 2:0, dok su Eintracht i Borussija M'gladbach u Frankfurtu odigrali 1:1...

'Apotekari' su gotovo rutinski stigli do pobjede, a u svakom poluvremenu su postigli po jedan pogodak. Strijelci su bili Kai Havertz u 18. minuti i Leon Bailey u 66. minuti.

Tin Jedvaj nije nastupio, utakmicu je odgledao s klupe za pričuve Bayera koji je ovom pobjedom napredovao za tri pozicije i sada je peti.

U ranije odigranom susretu Eintracht i Borussija M'gladbach su u Frankfurtu odigrali 1:1. Domaćin je poveo u posljednjim trenucima prvog dijela golom Dannyja da Coste, a izjednačio je Denis Zakaria u 82. minuti.

Za Eintracht je do 84. minute igrao Ante Rebić.

• +25
Hrvatski nogometaš Ante Rebić Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Na ljestvici vodi Borussia Dortmund s 50 bodova i utakmicom manje, Bayern je drugi s 48 bodova, dok je Borussia M'gladbach treća s 43 boda.

Kolo u ponedjeljak zatvaraju Nurnberg i Borussia Dortmund.