derbi začelja

Istra se spasila u 88. minuti i pobjegla 'fenjerašu' Rudešu za 12 bodova

  • Autor: S.Š.
  • Zadnja izmjena 16.12.2018 19:31
  • Objavljeno 16.12.2018 u 19:22
tportal

Izvor: Cropix / Autor: Goran Sebelic / CROPIX

U posljednjoj utakmici HT Prve lige ove godine, Istra 1961 upisala je minimalnu pobjedu nad Rudešom, a klubu s dna tablice presudio je bivši igrač Perić-Komšić

U derbiju začelja, ujedno i posljednjoj utakmici ove godine (iako jedna, i to ona između Slavena Belupa i Rijeke nije igrana te će se odigrati u siječnju 2019. godine), istra je upisala minimlanu pobjedu.

na stadionu Aldo drosina vidjeli smo zanimljiv nogomet, s puno trke i borbenosti, no bez većih prigoda.

Ipak, kada se već činilo da će Darko Jozinović, već treći trener Rudeša u ovoj sezoni, u svojoj drugoj utakmici uzeti i drugi bod, bivši igrač Rudeša, Perić - Komšić sjajnim je udarcem iz voleja zabio za 1:0 i veliko slavlje Puljana u 88. minuti.

  • +16
  • +13

Istra 1961 - Rudeš (HT Prva liga - 18. kolo)

Izvor: Cropix / Autor: Goran Sebelic / CROPIX

Izvor: Društvene mreže

Hrvatska 1. liga
OsijekInter Zaprešić6:0
Dinamo ZagrebHajduk1:0
Istra 1961Rudeš1:0
Utk.Pob.Ner.Izg.Bod.
1.Dinamo Zagreb18143145
2.Osijek18104434
3.Rijeka1796233
4.Lokomotiva1894531
5.Gorica1883727
6.Hajduk1858523
7.Inter Zaprešić18521117
8.Slaven Belupo17210516
9.Istra 196118431115
10.Rudeš1803153
Sljedeće utakmice
30.1.Slaven BelupoRijeka
2.2.Dinamo ZagrebRudeš
2.2.OsijekHajduk
2.2.RijekaGorica
2.2.Istra 1961Slaven Belupo

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!