Prvo je Rudeš poveo golom Karačića u 6. minuti, ali Istra se ekspresno vratila preko Čuića (22'). Pred kraj poluvremena domaćini su ostali s igračem manje kada je Čuić zbog simuliranja zaradio drugi žuti odnosno crveni karton. U nastavku domaćin je uspio doći do pobjede pogotkom Ercega u 78. minuti za konačnih 2:1

ISTRA 1961: Majkić - Kadušić, Majstorović, Koski, Devetak - Čuić, Petrusenko, Blagojević - Ekong, Lawal, Vuk

RUDEŠ: Marković - Karačić, Mrčela, Pavlović, Šehić - Pasariček, Vukmanović - Grezda, Ćorić, Mašala - Doležal

• +18
Istra 1961 - Rudeš Izvor: Cropix / Autor: Goran Sebelic
24. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Rudeš 1:1 (Crveni karton Čuića, 45') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
24. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Rudeš 1:1 (Čuić, 22') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
24. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Rudeš 0:1 (Karačić, 6') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90'

Kraj utakmice

• 90'

Igrat će se još minimalno 5 minute sudačke nadoknade

• 78'

GOOOOOL!! Istra je povela protiv Rudeša na Aldo Drosini! Kadušić je proigrao Ercega koji se sjurio u šesnaesterac i majstorski je zabio za 2:1!

• 71'

Kod Istre su Erceg i Maurić ušli umjesto Faga i Petrusenka

• 70'

Mladi radi dvostruku zamjenu, izlaze Doležal i Vukmanović, a na terenu su sada Topić i Latković

• 66'

Šansa za Rudeš! Karaćić je dobro pucao glavom, ali Majkić je fenomenalno reagirao i obranio je udarac