Senzacija u Vinkovcima, Cibalija je pobijedila Osijek 2:1. U drugoj utakmici koja je igrana od 21 sat 'bili' su lako su svladali neuvjerljivu Istru 2:0...

HAJDUK: Stipica - Tudor, Carbonieri, Borja Lopez, Fomitschow - Savvas, Radošević, Kožulj - Vlašić, Said, Erceg

ISTRA: Ivušić - Kokorović, Čuljak, Matijaž, Bertoša - Kitanovski, Ofosu, Hadžić, Gotal - Grujević, Puclin

U isto vrijeme, od 21 sat, u Vinkovcima igraju Cibalija i Osijek. U 60. minuti utakmice Vinkovčani neočekivano vode 2:1. Perošević je doveo Osijek u vodstvo u 14. minuti, Pervan je izjednačio na 1:1 u 20. minuti, a od 52. minute Cibalija vodi golom Ivana Galića. Slavonski je derbi završen, Cibalija je pobijedila 2:1!

• 90’

Završena je utakmica Hajduka i Istre. 'Bili' su slavili 2:0

• 72’

Sjajna prilika za Hajduk, Pešić je pucao, ali lopta je 'zapela' na stativi

• 70’

Vlašić izlazi, a umjesto njega je na terenu Pešić

• 56’

Prva konkretna akcija u drugome dijelu. Said je sam povukao polukontru, dobro je pucao iskosa s desne strane, ali Istrin golman Ivušić obranio je njegov pokušaj

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45’

Završeno je prvo poluvrijeme utakmice Hajduka i Istre. 'Bili' vode 2:0 golovima Ercega i Vlašića iz penala

• 40’

Hajduk mirno kontrolira utakmicu, vode 'bili' 2:0, imaju igru i dojam je da Istra ne može zaprijetiti

• 31’

GOOOOOOOOL! Hajduk vodi 2:0! Penal je sada izveo Nikola Vlašić! Za razliku od Saida koji ga protiv Evertona nije zabio, Nikola je ovo mirno realizirao

• 30’

Jedanaesterac za Hajduk! Izborio ga je razigrani Ante Erceg

• 18’

Istra se malo ohrabrila, gosti su krenuli malo ofenzivnije, no bez konkretne završnice