USPJEŠAN DEBI

Ispisana povijest Serie A; ovo se po prvi puta dogodilo u prvenstvenoj utakmici u Italiji

27.10.2019 u 09:14

Genoa je u devetom kolu talijanskog prvenstva preokretom svladala Bresciju 3:1, a novi trener domaće momčadi Thiago Motta pogodio je sa svim zamjenama

Gosti su poveli sjajnim pogotkom Tonalija iz slobodnog udarca iskosa s lijeve strane u 34. minuti, a u nastavku je Motta vukao prave poteze jer su sva tri igrača koje je uveo s klupe postizali golove.

Prvo je Agudelo u 66. minuti poravnao na 1:1, pa je Kouame vrhunskim potezom u 75. doveo Genou u vodstvo, da bi konačnih 3:1 postavio makedonski veteran Pandev u 79. minuti.

To je po prvi puta povijesti Serie A da su sve tri zamjene istoga kluba postigle su gol.

Ovom pobjedom Genoa je preskočila Bresciju na ljestvici, sada je 17. s osam bodova, jednim više od 18. Brescije.