PRVAK NA MUKAMA

Juventus kiksao, ali pravu dramu proživljavao je Higuain; razbili mu glavu, srušio se na teren pa prevezen u bolnicu

26.10.2019 u 18:35

Talijanski nogometni prvak Juventus u 9. je kolu odigrao samo 1-1 (0-0) na gostovanju kod novog prvoligaša Leccea, a na utakmici se ozlijedio i napadač 'Stare dame' Gonzalo Higuain

Juventus je poveo golom Dybale iz kaznenog udarca u 50. minuti, a poravnao je Mancosu također s bijele točke samo šest minuta potom.

U samoj završnici utakmice Gonzala Higuaina je laktom pogodio golman Leccea Gabriel. Argentinski napadač je počeo krvariti, a liječnička služba ga je zakrpala.

Do kraja utakmice je imao i nekoliko pokušaja da bi pred kraj utakmice pao na travnjak te su ga iznijeli na nosilima i odveli u bolnicu na dodatne pretrage.

Inače, Mario Mandžukić nije konkurirao za nastup u momčadi Juventusa.