LIGA PRVAKA

Inter prošao nakon trilera, United sigurno dalje

15.03.2011 u 20:38

Večeras su na rasporedu uzvratne utakmice osmine finala Lige prvaka. U Münchenu Bayern će pokušati obraniti prednost od 1:0 iz Milana te tako izbaciti aktualnog europskog prvaka Inter, dok će se na Old Traffordu sastatni Manchester United i Marseille

Bayern - Inter2:3

Kraj! Inter je prošao dalje!
90' nevjerojatni preokret aktualnih prvaka Europe koje sad samo korak dijeli od prolaska dalje
88' Eto'o je dugo lomio obranu Bayerna, te uposlio Pandeva koji sa 15 metara donosi vodstvo Interu!
88' gool za Inter!!
82' Inter je krenuo na sve ili ništa. Vrijeme curi, a za prolazak dalje im treba još jedan pogodak
71' opet prijeti Inter preko Pandeva, ali i ovog puta neprecizno
70' nova izmjena kod Bayerna, ušao je Badstuber, a izašao je Van Buyten
68' izmjena u Bayernu, ušao je Hamit Altintop, a izašao je Robben
67' sada Inter prijeti preko Pandeva, ali neprecizno
66' pritisak Intera. Ranocchija je bio najviši u skoku, ali nakon gužve nogometaši Bayerna su uspjeli izbaciti loptu
65' Müller u prilici, ali Ranocchija blokira njegov udarac
63' majstorija nizozemskog reprezentativca Sneijdera koji je izvrsno pogodio za 2:2
63' gool za Inter 2:2

61' fantastičan potez Gomeza. Ribery je ubacio, a Gomez iz voleja iz prve gađao, a odilčno je obranio Julio Cesar
58' gužva u šesnaestercu Bayerna, ali Kraft dobro intervenira i čisti sve
51' izmjena kod Intera, ušao je Coutinho, a izašao je Stanković
48' Schweinsteiger puca, ali njegov udarac brani Julio Cesar
46' krenuo je nastavak
45' završilo je prvo poluvrijeme
42' katastrofalana reakcija Intera, Robben pucao, ali pored gola
39' kakva prilika za Bayern. Opet je Gomez prijetio, no lopta je išla po gol crti, a pokušao je onda i Müller, ali je pogodio vratnicu
35' briljantna akcija Bayerna nakon koje se Ribbery sam našao pred golmanom Intera, no ovog puta je Julio Cesar izvrsno obranio i spasio Inter od novog gola
31' Bayern je potpuno preokrenuo utakmicu. Robben je provozao obranu Intera, ubacio, a lopta je pogodila Lucija, koji je nehotice idealno uposlio Müllera koji iz blizine pogađa za vodstvo Bayerna
31' gool za Bayern!
26' izvrsno se Gomez oslobodio svog čuvara, tukao snažno, a Julio Cesar brani
25' Robben puca, ali ovog puta je Julio Cesar siguran
21' tukao je sa 20-tak metara Robben, a Julio Cesar je katastrofalno reagirao, lopta se odbila do Gomeza koji izjednačuje na 1:1
21' gool za Bayern!

14' bude se i domaćini koji sve više pristišću obrambenu liniju Intera
10' Ribbery je podvalio loptu do Gomeza koji iz blizine iskosa puca, ali netko od braniča Intera spašava i loptu izbacuje u korner
7' igrači Intera sada su rasterećeni i igraju jako dobro. Daleko više drže loptu u svom posjedu
3' krasna asistencija Pandeva za Eto'oa koji se našao sam pred golmanom Kraftom i šokirao prepunu Alianz Arenu
3' gool za Inter!

1' započela je utakmica u Münchenu, od početka je u dresu Bayerna utakmicu krenuo Danijel Pranjić

Manchester United - Marseille2:1

Završila je utakmica u Manchesteru. United je prošao u četvrtfinale Lige prvaka.
85' opet je u prilici bio Rooney, ali Mandanda brani
82' nakon kornera Wes Brown je postigao autogol
82' gol za Marseille!
81' Rooney puca iz izgledne prilike, ali Mandanda brani
75' na Old Traffordu je sve gotovo. Hernandez je postigao svoj drugi gol na utakmici i praktički odveo United u četvrtfinale Lige prvaka
75' gool za United

74' Cheyrou puca, ali Van der Sar brani
69' izmjena kod Marseillea, ušao je Valbuena, a izašao je Gignac
64' Valencia puca, ali Mandanda je na mjestu i brani
57' Rooneyjev udarac je blokiran
51' Lucho González puca, ali njegov šut je blokiran
46' započelo je drugo poluvrijeme
Gotovo je prvih 45 minuta
39' odmah u slijedećem napadu prijete i domaćini, pucao je Rooney, ali Mandanda brani
39' Cheyrou puca, ali Van der Sar se ne da iznenaditi.
37' izmjena kod domaćina, izašao je O'Shea, a ušao je Rafael
36' novi pokušaj Marseillea, ali Diawara puca loše
29' opet prijeti United, ali Nanijev udarac je neprecizan
24' prilika za Marseille, pucao je Lucho González ali neprecizno
23' Hernández prijeti, ali njegov udarac brani Mandanda
20' i dalje je potpuna dominacija Uniteda, no nema promjene rezultata
13' United ima čak 66 posto vremena loptu u svojem posjedu što dovoljno govori koliku nadmoć imaju u dosadašnjem dijelu utakmice
9' prva opasnost po United, zaprijetio je Gignac ali neuspješno
5' Rooney je odlično uposlio Hernandeza koji dovodi United u vodstvo od 1:0
5' gol za United!

2' O'Shea je prekršajem zaustavio Ayewa
1' krenula je utakmica u Manchesteru

Minhenski Bayern je u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka iznenadio Inter u Milanu i pobijedio s 1:0. Velika je to prednost pred uzvrat za bavarskog predstavnika, no aktualni europski prvak se sigurno neće predati te će pokušati napraviti iznenađenje. S druge strane Bayernu jedino uspjeh u Ligi prvaka spašava sezonu.

U drugoj utakmici u Manchesteru domaći United dočekuje Marseille. U prvoj utakmici nije bilo golova, što automatski 'crvene đavole' svrstava u red favorita, no favoriti ne pobjeđuju uvijek. Tekstualni prijenos pratite na tportalu.