ludnica u nadoknadi

Igrač u HNL-u gol slavio kao da je zabio u finalu Lige prvaka, zna se i razlog!

17.12.2023 u 13:04

U utakmici između Lokomotive i Istre 1961 (3:0), treći gol zabio je Josip Robert Mudražija, a onda je krenulo ludo slavlje

U sudačkoj nadoknadi Mudražija je precizno pogodio i potvrdio pobjedu Lokosa, ali je gol proslavio kao da je odlučio finale Lige prvaka. Zaletio se prema tribini, gdje ga je dočekala razdragana skupina navijača te je krenulo grljenje i čestitanje…

Pomalo neobično veliko veselje, ali uskoro se saznao razlog. Navijači na tribinama bili su njegovi prijatelji koji su ga došli podržati prije nego svi zajedno krenu na Mudražijinu momačku večer pa je ovo bio dobar uvod i neka vrsta zagrijavanja za ono što ih je to taj dan čekalo.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Lokomotivin trener Silvijo Čabraja također je napravio jedan zanimljiv potez i Mudražiju izvadio iz igre u 94. minuti, kako bi dobio pljesak, iako je ušao na poluvremenu.

'Ima brzo svadbu pa je morao ići! A sljedeći tjedan žene se Milićević i Bartolec. Na Kajzerici je vrijeme slavlja', rekao je trener Lokosa.