kratka i jasna poruka

Igor Štimac razočaran zbivanjima oko Hajduka: To se neće dogoditi dok su oni tamo, vjerojatno još 20 godina

  • Autor: Silvijo Škrlec
  • Zadnja izmjena 01.07.2020 09:31
  • Objavljeno 01.07.2020 u 09:12
tportal

Izvor: tportal.hr / Autor: Montaža: Luka Stanzl / PIXSELL // Marko Lukunić / PIXSELL

Nogometaši Hajduka u utorak su u Velikoj Gorici upisali i drugi uzastopni poraz. Bolji od Tudorove momčadi bili su igrači Gorice koji su slavili 3:1, a Splićani nakon novog kiksa opet zaostaju u utrci za drugim mjestom

Nakon što je Dinamo još prošlog tjedna i matematički osigurao naslov prvaka, otvoreno je ostalo pitanje koji će klub zauzeti drugo mjesto i krenuti u kvalifikacije za Ligu prvaka.

S obzirom na tradiciju, ali i obećanja navijačima, nekako je Hajdukova najava djelovala najuvjerljivije.

Međutim, momčad Igora Tudora u nastavku 'post-korona' sezone, izgleda blijedo, a potvrđuju to i rezultati. U šest utakmica upisali su tri pobjede i tri poraza.

Naravno, svi ti rezultati podigli su tenzije, pa navijači 'bilih' s tribina vrijeđaju svoje ljubimce, a jednom od njih čak su i zaprijetili drskom porukom na obiteljskoj kući.

I koliko god Igor Tudor pokušavao zadržati optimizam, izjavama: I dalje je sve u našim rukama, još su četiri kola do kraja. Imali smo i mi svojih prilika, a ovo je jedna lekcija za našu mladost, bit će ih još puno, jedan bivši igrač Hajduka, a riječ je o Igoru Štimcu, nije se libio reći u čemu je problem splitskog kluba.

'Zovni me za komentar kada će se tamo nešto dobro događati, da ih pohvalim. Ali to se neće dogoditi dok god su oni tamo, vjerojatno još sljedećih 20 godina', kratko i jasno poručio je Igor Štimac.

Zna se na koga je Štimac mislio kada je rekao 'dok su oni tamo'. Nije niti na struku (Stanić, Tudor, Vučko), a niti na igrače, već na Udrugu 'Naš Hajduk'. Naime, trener koji je posljednji 'bilima' donio naslov još 2005. godine, otvoreno je kritizirao način djelovanja i utjecaj ove Udruge na rad splitskog kluba.

  • +5
  • +2

Gorica - Hajduk, 32. kolo HT Prve lige, 2019/20.

Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL

Hrvatska 1. liga
Inter ZaprešićDinamo Zagreb18:55
OsijekRijeka21:05
Utk.Pob.Ner.Izg.Bod.
1.Dinamo Zagreb31234473
2.Lokomotiva32176957
3.Hajduk321661054
4.Osijek311411653
5.Rijeka31157952
6.Gorica3212101046
7.Slaven Belupo32971634
8.Varaždin32691727
9.Istra 196132581923
10.Inter Zaprešić31382017
Sljedeće utakmice
4.7.Istra 1961Gorica
4.7.VaraždinSlaven Belupo
4.7.LokomotivaInter Zaprešić
5.7.HajdukOsijek
5.7.RijekaDinamo Zagreb

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!