rijeka slavila 3:1

Igor Bišćan nije ni pomislio popustiti svojem bivšem klubu

28.04.2019 u 21:02

U posljednjoj utakmici 31. kola HT Prve lige, Rijeka je na svojoj Rujevici upisala 3:1 pobjedu nad Rudešom

Nakon pobjede Osijeka nad Dinamom, Rijeka je imala imperativ pobijediti Rudeš te zadržati šest bodova prednosti pred najbližim pratiteljem.

No, iako je između Rijeke i Rudeša 46 bodova razlike, gosti koje je nekad vodio aktualni trener Rijeke Igor Bišćan, nisu se unaprijed predali.

• +10
Hrvatski Telekom Prva liga, HNK Rijeka - Rudeš Izvor: Cropix / Autor: Matija Djanjesic / CROPIX

I odoljevali su u prvih 30-tak minuta, a onda su u samo tri minute primili dva gola.

Prvo je zabio Stjepan Lončar, na asisteniju Puljića, a potom je Jakov Puljić zabio nakon Pavičićeva ubačaja.

Ipak, Bjelorus Lisakovič u 44. minuti vratio je tračak nade gostima, nakon što je iz drugog pokušaja svladao Slugu.

U drugom dijelu, momčad iz Zagreba zaigrala je još otvorenije, što joj je donijelo nekoliko solidnih prigoda, ali jedini gol u drugom poluvremenu zabio je Antonio Čolak, za konačnih 3:1.

Inter ZaprešićSlaven Belupo1:3
RijekaRudeš3:1