DODAO I DVA GOLA

Ibrahimović započeo sezonu s promašajem karijere!

08.08.2014 u 23:01

Tek je prošlo jedno kolo, a Zlatan Ibrahimović već je napravio mnogo toga. Postigao dva gola, promašio nemoguće, simulirao i promašio 11-erac. To je jednostavno Zlatan

Dva gola Zlatana Ibrahimovića bila su dovoljna kako bi PSG u 1. kolu francuskog prvenstva odigrao tek mršavih 2:2 kod Reimsa, ali puno je zanimljivije što je sve Zlatan uspio napraviti tijekom utakmice. Osim dva postignuta gola, dogodilo se svašta…

Ibrahimović je u prvom poluvremenu promašio potpuno prazna vrata s udaljenosti od ne više od 10 metara, da bi ubrzo simulacijom izborio jedanaesterac. No, ukazala se pjesnička pravda pa je njegov udarac obranio protivnički vratar Placide.

Reims je vodio do kraja poluvremena pogocima Onianguea i Devauxa, da bi sredinom drugog dijela ponovo izjednačio Ibrahimović. Imali su do kraja susreta Parižani nekoliko 'mrtvih' prilika, ali ipak je ostalo 2:2.