HAT-TRICK

Ibrahimović se vratio nakon ozljede, i to sa stilom!

01.09.2014 u 00:14

U posljednjem susretu četvrtog kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na Parku Prinčeva deklasirao St Etienne 5-0, a junak utakmice bio je Zlatan Ibrahimović koji se nakon ozljede vratio s tri gola.

PSG je poveo u 24. minuti nakon katastrofalne pogreške vratara Stephanea Ruffiera koji je zatresao vlastitu mrežu. Ruffieru je lopta koju mu je vratio Bayal Sall prešla preko noge i ušla u gol. Iduća dva gola za pariški sastav zabio je Zlatan Ibrahimović koji se na najbolji način vratio nakon oporavka od ozljede kuka. Među strijelce se upisao i Ediason Cavani u 64. minuti, a seriju je zaključio Ibrahimović u 73. minuti.

U ranije odigranom susretu Lyon je doživio već treći poraz. Premda je na gostovanju kod Metza vodio 1-0, domaćin je u razmaku od 82. do 86. minute s dva gola okrenuo rezultat. Strijelci su bili Yeni N'Gbakoto (82-11m) i Juan Falcon (86), a za Lyon je pogodak postigao Alexandre Lacazette (68).

Na ljestvici vodi Bordeaux sa 10 bodova, PSG je skočio na drugu poziciju sa osam bodova koliko ima i Lille. Marseille, St Etienne, Rennes, Lorient i Nantes imaju po sedam bodova.