UKLETI ZAGREB

I vinkovačka Cibalia utišala pjesnike

11.09.2009 u 21:27

U prvom susretu sedmog kola Prve HNL Cibalia je na gostovanju pobijedila Zagreb 1:0, a pogodak odluke postigao je Baraban u 85. minuti utakmice

Ovom pobjedom vinkovački sastav skočio je na drugu poziciju na ljestvici sa 15 bodova, jednim bodom manje od lidera Dinama. Zagreb je pak upisao i sedmi uzastopni poraz i jedina je momčad u prvenstvu bez bodova.

Zagreb, ako se uzme u obzir svih 90 minuta, nije bio lošiji protivnik. Stvorili su igrači Luke Pavlovića više prilika i bili bliže pobjedi, no Cibalia je ostala čvrsta (primaju manje od pola gola po utakmici) i dočekali su pogrešku domaće obrane koju su rutinski pretvorili u vrijednu gostujuću pobjedu.

Zagrebu slijedi gostovanje na Poljudu, dok Cibalia putuje u Rijeku u goste Istri 1961.