• S.Š.
  • Zadnja izmjena 05.01.2021 18:42
  • Objavljeno 05.01.2021 u 17:04
Hrvatska muška rukometna reprezentacija priprema se za nadolazeće svjetsko prvenstvo, kojem je od 13. siječnja domaćin Egipat, pa joj je današnja utakmica drugog kola Europa kupa protiv Španjolske dobrodošla. Červarovi igrači pobijedili su u Poreču 31:28

HRVATSKA: Pešić, Šunjić; Mihić, Marić, Duvnjak, Horvat, Kević, Čupić, Musa, Šebetić, Mamić, Cindrić, Mandić, Jaganjac, Martinović, Šipić

ŠPANJOLSKA: Perez de Vargas, Corrales, Maqueda, Fernandez, Entrerrios, A. Dušebajev, Sarmiento, Sole, Goni, Figueras, Canellas, Morrs, Gomez, Arino, Marchan, D. Dušebajev

• +15
Rukomet: Hrvatska - Španjolska (Europa kup) Izvor: Cropix / Autor: Matija Djanjesic / CROPIX
  • 60’

Tih 31:28 je i konačni rezultat

• 60’

Duvnjak za potvrdu pobjede - a trenutno je 31:28

• 59’

Cindrić nas vraća na plus 3 (30:27)

• 58’

Aleks Dušebajev za 26:29; Arino zabija za 27:29 i evo opet rezultatske drame

• 57’

Dvije obrane u par sekundi Mate Šunjića; odlično za njegovo samopouzdanje

• 55’

Duvnjakova asistencija za Horvata i 29:25

• 54’

Šunjić je obranio čisti zicer Morrosu; no Španjolci odmah i koriste prazan gol naših te dolaze na 'samo' minus 3 (25:28)

• 53’

Figueras je raspalio i 'probio' Šunjiča za 24:28

• 51’

Ušli smo u zadnjih deset minuta dvoboja; Horvatov udarac zaustavio je golman Španjolske