kvalifikacije za euro

Hrvatska u Sinju primila gol u 90. minuti i izgubila; 'mali vatreni' sve su dalje od EP-a

20.03.2019 u 17:41

Hrvatska nogometna reprezentacija do 19 godina starosti u susretu je 1. kola skupine 3 posljednjeg kruga kvalifikacija za odlazak na Europsko prvenstvo u Sinju izgubila od Njemačke 2:1

Njemačka je povela u završnici prvog poluvremena preko Arpa (41), na 1-1 izjednačio je Blagaić (57), no na samom isteku dvoboja Burkhardt (90) je osigurao pobjedu gostima.

U drugom susretu ove skupine Mađarska i Norveška su u Dugopolju igrale 0:0.

• +3
UEFA U-19 Kvalifikacija za EP, Hrvatska - Njemačka, 20.3.2019. Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL

Utakmice 2. kola na programu su u subotu kada će Hrvatska igrati protiv Mađarske u Dugopolju dok će u Sinju igrati Njemačka - Norveška.

Nastup na EP koje će se održati u Armeniji od 14. do 27. srpnja izborit će samo pobjednik skupine.