U prvoj utakmici dodatnih kvalifikacija hrvatska nogometna reprezentacija protiv Grčke ovog četvrtka na prepunom Maksimiru traži pozitivan rezultat uoči uzvrata u nedjelju...

Sastav Hrvatske: Subašić - Vrsaljko, Lovren, Vida, Strinić - Rakitić, Brozović, Modrić - Kramarić, Kalinić, Perišić

Sastav Grčke: Karnezis - Maniatis, Papadopoulos, Sokratis, Tzavellas - Zeca, Samaris, Fortounis, Tziolis, Stafylidis - Mitroglou

SP, dodatne kvalifikacije:

Hrvatska - Grčka 4:1 (Modrić 13, Kalinić 19, Perišić 33, Kramarić 49 / Sokratis 30)

• +55
Kvalifikacije za SP 2018., Hrvatska - Grčka Izvor: Reuters / Autor: ANTONIO BRONIC
  • 90’

Kraj na Maksimiru, velika pobjeda Hrvatske 4:1 koja mirno može čekati uzvrat

• 90’

Četiri minute sudačke nadoknade

• 90’

Subašić je odlično obranio udarac glavom Mitrogloua!

• 81’

Izašli su Kramarić i Kalinić, ušli su Rebić i Vlašić

• 75’

Još jedan opasan korner Grčke, Mitroglou je zaprijetio glavom, ali preko gola

• 69’

Kakva šansa za Perišića! Modrić ga je prekrasno proigrao, ali 'bomba' završava izvan okvira gola