Bliži se rasplet u Ligi prvaka, a u skupini G su se utakmice igrale od 18.55. U Madridu je Real izgubio od CSKA, a Roma je poražena kod Viktorije Plzen. Poznato je da su Španjolci i Talijani u osmini finala, a sada se zna da su Česi treća momčad u skupini pa odlaze u Europsku ligu. CSKA se oprostio od Europe iako je dobio dva puta europskog prvaka
  • +3
Liga prvaka: CSKA M. - Real M. Izvor: Profimedia / Autor: N.N.
  • 90’

CSKA je slavio 3:0, ali se i oprostio od Europe, jer je Plzen svladala doma Romu 2:1

• 89’

No CSKA-u ova pobjeda ništa ne znači, jer Plzen ima prednost protiv Rome 2:1 što znači da će Česi završiti kao treći, gol za Čehe zabio je Chory u 72., a sada su još ostale samo minute

• 80’

Ovo je tek 11. puta u 254 domaće europske utakmice da je Real primio tri ili više gola

• 73’

Sigurdsson je pogodio za novi gol CSKA-a, totalna blamaža Reala na Bernabeu

• 68’

Roma je izjednačila što znači da CSKA prolazi u Europsku ligu, gol za Talijane zabio je Cengiz Ünder

• 62’

Plzen je poveo protiv Rome što znači da u Europsku ligu prolaze Česi, a ne CSKA, jer su trenutačno bodovno izjednačeni. Strileac je Kovarik

• 46’

Jedan poguban pogodak za Real, u 12 utakmica u Ligi prvaka u kojima je imao zaostatak od dva ili više golova na poluvremenu nikada nije pobijedio, uspio je izvući tek dva remija (uz deset poraza)

• 43’

Sada je pogodio Schennikov, Real je u prvom poluvremenu potučen od borbenih Rusa