SUDAR NA KANTRIDI

Hat-trick Jahovića! Puni se gostujuća mreža

07.08.2014 u 21:05

Na Kantridi se od 21.15 igra uzvratna utakmica trećeg pretkola Europske lige. Rijeka je protiv Vinkingura u prvom susretu slavila 5:1 pa je jasno kako je drugih 90 minuta samo formalnost. Tekstualni prijenos pratite na tportalu

Rijeka – Vikingur 4:0

90' - kraj utakmice
85' - Rijeka je malo popustila, gosti su došli do daha i postalo je opasno, ali nema počasnog gola za Vikingur
77' - 4:0 - AUTOGOOOL - Boras je ubacio, a Jacobsen pospremio loptu u vlastitu mrežu
73' - tempo je pao, što je razumljivo, Rijeka kontrolira stanje na terenu, a  gosti su preslabi da ozbiljnije zaprijete
64' - 3:0 - GOOOL - odlična asistencija Sharbinija, lopta je stigla do Jahovića koji iz blizine postiže hat-trick
63' - Ajyaji je jako pucao, ali isto tako i neprecizno
56' - Rijeka nastavlja s pritiskom, sada je opalio Kramarić, ali je Geza krajnjim naporom gurnuo loptu u korner
48' - 2:0 - GOOOL - ubačaj s desne strane i Jahović opet zabija glavom, sprema li se to golijada

45' - kraj prvog poluvremena, potpuna domiancija Rijeke, ali samo jedan gol u mreži Vikingura
39' - 1:0 - GOOOL - bunker je probio Jahović, nakon ubačaja s desne strane bio je najviši u skoku
33' - Sharbini iz daljine na tribine
30' - gosti se brane sa svim igračima, gotovo da su svi u šesnaestercu, Rijeka kombinira, ali nema prostora, a ubačaji ne daju rezultata
21' - novi pokušaj Jajala, Geza je opet sjajan, vratar gostiju bit će najzaposleniji na terenu
17' - Ajayji je lukavo pucao  gađao je s lijeva iskosa suprotni gornji kut
12' - jasno je kako ćemo većim dijelom utakmice gledati opsadu vrata momčadi s Farskih otoka
4' - slobodnjak Jajala pored vratnice
2' - Jahović s desna iskosa, Geza odbija u korner
1' - počela je utakmica

Rijeka: Prskalo - Boras, Mitrović, Samardžić, Bertoša - Zlomislić - Jajalo, Kvržić - Sharbini, Ajayi - Jahović
Vikingur: Turi - Gregersen, Hansen, Jacobsen, Jacobsen - Olsen, Vatnhamar, Hansson, Djurhuus, Đorđević - Justinussen.

------------------------------------------------------

Nema 'lako ćemo'. Ovo je europska utakmica. Imamo veliku obvezu prema klubu, našim navijačima i prema sebi samima. Neće biti dobro ako se netko večeras bude šetao po Kantridi. Prijelazni rok je još uvijek aktivan. Ajmo vidjeti tko je zaslužio dres Rijeke', rekao je trener Rijeke Matjaž Kek.