NOVI POČETAK

Halilović debitirao, Las Palmas pobijedio

30.01.2017 u 23:13

U posljednjem susretu 20. kola Primere Las Palmas je kod kuće pobijedio Valenciju 3:1, a za domaćine je debitirao hrvatski reprezentativac Alen Halilović...

Gosti su poveli preko Santi Mine (21), a za Las Palmas je poravnao Jonathan Viera u 42. minuti. U 51. minuti Valencia je ostala bez isključenoga Munir El Haddadija, a sedam minuta kasnije domaćini su poveli prekrasnim golom Mauricia Lemosa iz slobodnog udarca. U 61. minuti Kevin-Prince Boateng diže na konačnih 3:1 za 'otočane'.

U 73. minuti je u igru za domaće ušao Alena Halilović i u dresu s brojem 20 na leđima upisao prve minute za Las Palmas otkad je stigao u ovom zimskom prijelaznome roku iz HSV-a. U 77. minuti na teren je ušao i još jedan hrvatski napadač u dresu Las Palmasa Marko Livaja.