golijada u barceloni

Halilović asistirao, Las Palmas izgubio

10.03.2017 u 23:46

U prvoj utakmici 27. kola španjolskog nogometnog prvenstva Espanyol je na svom terenu pobijedio Las Palmas 4:3

Domaći su praktički čitavu utakmicu vodili, prvi gol postigli su već u 1. minuti preko Davida Lopeza, a Lemos je svojim prvim golom u 31. minuti poravnao na 1:1.

Da Espanyol ipak na odmor ode s prednosti pobrinuo se Gerard Moreno u sudačkoj nadoknadi prvog dijela. Lemos je u 49. još jednom izjednačio, ali je Piatti samo četiri minute potom iz penala zabio za 3:2, a Jurado je u 74. povisio na 4:2.

Na konačnih 4:3 smanjio je Mateo Garcia u 84. minuti nakon izvrsne asistencije Alena Halilovića.

Halilović je igrao za Las Palmas do 88. minute, dok Marko Livaja zbog ozljede nije konkurirao za nastup.

Deveti Espanyol ima 39 bodova, dok je Las Palmas 12. i ima 32 boda.