U drugoj subotnjoj utakmici trećeg kola Hrvatski Telekom Prve lige, na Poljudu su Hajduk i Slaven Belupo odigrali 2:2

HAJDUK: Posavec, Jakoliš, Ismajli, Vušković, Čolina, Jurić, Jradi, Caktaš, Gyurcso, Jairo, Diamantakos.

SLAVEN BELUPO: Filipović, Božić, Goda, Etoundi, Bačelić-Grgić, Glavčić, Paracki, Soldo, Lulić, Boakye, Bogojević.

• +2
Hajduk - Slaven Belupo, 3. kolo HT Prve lige, 2020/21. Izvor: Pixsell / Autor: Milan Sabic/PIXSELL
  • 90’

Kraj

• 85’

Jairo je dobio žuti karton, to mu je drugi i Hajduk će do kraja utakmice igrati s igračem manje

• 83’

Odlično je pucao Nejašmić s 25 metara, obranio je to vratar Filipović

• 71’

GOOOL Izjednačio je Slaven Belupo na 2:2. Bačelić-Grgić je pogodio glavom nakon ubačaja iz kornera.

• 65’

GOOOL Netko iz obrane Belupa nije dobro reagirao na jednu dugu loptu koja je došla do usamljenog Guyrcsa, a krilni napadač Bijelih zatim prolazi vratara Filipovića te iskosa pogađa za preokret

• 55’

Veliku priliku propustio je sada Jairo. Caktaš je oštro ubacio pred vrata, a Jairo nije uspio uputiti pravi udarac.

• 51’

GOOOL Diamantakos napadač Bijelih primio je Jradijevo dodavanje na 17 metara okrenut leđima od gola, okrenuo se i silovito pogodio u donji desni kut.

• 38’

GOOOL Ušao je Krstanović umjesto Etoundija kako bi izveo penal i pogodio je za vodstvo gostiju

• 37’

Jedanaesterac za Slaven Belupo. Vuškovića je lopta pogodila u ruku i sudac Batinić je odmah pokazao na bijelu točku.

• 24’

Najveću priliku u dosadašnjem tijeku susreta imao je Caktaš. Diamantakos je presjekao dodavanje na 20 metara, dao je loptu Jairu koji je odmah proslijedio do Caktaša. Kapetan Bijelih je s igračem na leđima pucao iz prve, ali vratar Filipović uspio je obraniti