• Zadnja izmjena 21.08.2011 21:51
  • Objavljeno 21.08.2011 u 19:53
Zagreb - Hajduk, Vedran Celjak, Anas Sharbin

Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajač / CROPIX

Dvobojem Hajduka i Zagreba prvoligaši će zaključiti peto kolo domaćeg prvenstva. Favoriti, a bili su to 'bili' iz Splita koji su taj status potvrdili uvjerljivom pobjedom 4:0

HAJDUK - ZAGREB 4:090'+2 - KRAJ UTAKMICE
87' - jedini pokušaj Zagreba, tončnije Štroka - pogađa prečku
85' - Andrić nakon kornera puca s 25 metara, ali neprecizno
80' - Vidaković je uspio, jedva, sačuvati svoj gol
75' - Hajduk unatoč vodstvu ne posustaje s napadima
70' - Anas opet sjajan, ali Lendrić malo kasni na njegov ubačaj
62' - umjesto Jamesa ušao je Lendrić
59' - smješna reakcija Zagrebove obrane, Kukoč je zabio za 4:0
55' - ušao je Japanac Inoha, umjesto Brkljače, na radost japanske dijece koja gledaju utakmicu
52' - Ahmad Sharbini odlično je iskoristio proigravanje Kukoča i pogađa za 3:0
49 - Ahmad Sharbini puca, malo preko gola
47' - korner za hajduk, ali goste čiste opasnost
46' - počinje drugo poluvrijeme; Frljužec umjesto Celiščaka

45'+1 - KRAJ PRVOG POLUVREMENA
44' - sjajna kacija Kukoča, koji je sakrio loptu 'zagrebašima' pa dobio po nogama
43' - Tičinović je zamijenio ozlijeđenog Tomasova
42' - sjajan udarac Anasa Sharbinija s 25 metara, ali pogađa vratnicu - Torcida ga je nagradila pljeskom
34' - Zagreb igra s igračem manje, isključen je Mladen Pelaić, vjerojatno zbog prigovora sucu Batiniću
30' - Ahmad Sharbini pogađa za 2:0, nakon ispadanja obrane gostiju
29' - nova prilika za Hajduk
25' - Šovšićevo proigravanje prema Mediću je pročitano pa je i ova prilika Zagreba ostala neiskorištena
22' - prilika i za Zagreb, Štiglec je ušao 16-erac, nakon greške Jamesa ali uspjeli su domaći blokirati njegov udarac
20' - Anas Sharbini odlično je pucao iskosa sa 20-tak metara, ali Vidaković je uspio oobraniti
16' -odlično proigravanje Andrića, ali Pavlović blokira Kukočev ubačaj
15' - Zagrebovi napadači već su u nekoliko navarat bili u zaleđu
10' - Kukoč je zaustavljen prekršajem, a slobodnjak je izveo Anas Sharbini ioštrim udarcem zadao puno posla golmanu gostiju
 5' - u jednom istrčavanju Vidaković je 'pokupio' Tomasova, pe muje pružena liječnička pomoć

3' - Hajduk nastavlja s jurišima prema golu Vidakovića
 1' - Tomasov je u prvom napadu zabio za vodstvo Hajduka 1:0