Splitski Hajduk gostovao je kod trećeligaša Belišća u utakmici osmine finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa. Gosti su poveli u četvrtoj minuti, no Anočić je samo minutu kasnije pogodio za 1:1. I mirišalo je na iznenađenje. Ipak, u drugom dijelu, u koji je Hajduk ušao s prednošću 2:1, gosti su zabili još tri gola i superiorno su ušli u četvrtfinale

Belišće: Stanić, Salapić, Anić, Radovanović, Anočić, Jurič, Vinogradac, Poljak, Kovačić, Damjanović, Pačar

Hajduk: Subašić, Katić, Čolina, Simić, Livaja, Ćalušić, Atanasov, Lovrencsics, Biuk, Sahiti, Ljubičić

• +15
Belišće - Hajduk (1/8 finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa) Izvor: Cropix / Autor: Vlado Kos / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 82’

Posljednje promjene i u Belišću; izašli su Radovanović i Jurič, a ušli su Grgić i Kos

• 77’

I nova promjena u Hajduku; Lovrencsics je izašao, Dolček je ušao

• 71’

Mijenja trener Hajduka: Katić i Atanasov su izašli, a ušli su Dimitrov i Kačaniklić; promjena i u Belišiću: izašao je Anočić a ušao Matasović

• 68’

GOOOOL! I treći gol Marka Livaje; ovog puta pocao je s nekih 14, 15 metara, a lopta je prošla ispod golmana Stanića

• 68’

Dvostruka promjena u Belišću; izašli su Vinogradac i Pačar, a ušli su Vuica i Zebec

• 63’

Promjena u Hajduku; Mlakar je ušao umjesto Ljubičića

• 58’

GOOOOL! Marin Ljubičić odlično je reagirao na Livajinu asistenciju i pogodio je za povećanje prednosti Hajduka na 4:1

• 57’

GOOOOL! Marko Livaja izveo je slobodni udarac i prekasnim potezom matirao je domaćeg golmana