GOLOVI IZ PENALA

Hajduk remizirao u Gabeli kod GOŠK-a

04.09.2011 u 19:13

Hajduk prvenstvenu stanku ispunjava prijateljskim susretima. Sada je splitski prvoligaš gostovao u Gabeli gdje je s GOŠK-om odigrao 1:1

U Gabeli nije bilo pobjednika, a sve najzanimljivije dogodilo se u drugom poluvremenu kada su pala oba pogotka.

Prvo je u 52. minuti utakmica prekinuta zbog bakljade, a nakon stanke od pet minuta Hajduk je došao u vodstvo (58. minuta). U kaznenom prostoru GOŠK-a srušen je Ahmad Sharbini koji je i sam precizno pogodio s bijele točke.

Radost 'bilih' nije dugo trajala jer je u 66. minuti nakon jednog duela Jamesa i Karića sudac pokazao na jedanaesterac koji je faulirani igrač i realizirao.

Do kraja utakmice treba izdvojiti i prečku Jelavića, ali Hajduk nije došao do pobjede.