TALIJAN IPAK PROŠLI

Hajduk pobijedio 2:0 i bio na korak do senzacije

09.08.2012 u 20:40

Iako je Hajduk doživio težak poraz (0:3) u prvoj utakmici, i to na svom stadionu, 'bili' su otišli na Giuseppe Meazzu ostaviti što bolji dojam. I u tome su uspjeli jer zabili su dva gola, bez primljenog te su velikom Interu 'opalili pljusku'.

Hajduk je otputovao na nemoguću misiju u Milano. Inter je već u Poljudu slavio s 3:0, no uspavani Inter tu je prednost skoro prokockao. Hajduk se 'drznuo' i zabio dva gola, upisavši pobjedu 2:0. Nažalost, nije mu bilo dovoljno za prolazak u sljedeći krug natjecanja

OVDJE MOŽETE PRATITI TEKSTUALNI PRIJENOS
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KRAJ UTAKMICE

90'+3 - Blažević je potjrao svoje suigrače, ne bi li došli do trećeg gola
86' - ušao je i Silvestre umjesto Sneijdera
81' - Blažević zaustavlja udarac Longa
79' - Vukušić se sjajno izborio za loptu, prevario je Ranocchiju, ali loptu je poslao za malo pokraj gola
77' - Nagatomo je gurno loptu u korner, kojeg je izveo Vuković no lopta je završila u rukama Handanoviča
74' - Blažević ima još dvije odlične intervencije
73' - Nagatomo je pucao s ruba 16-erca, Blažević siguran
72' - Hajduk mudro čeka svoju priliku iz kontranapada
68' - Milović u zadnji čas blokira ubačaj Jonathana
66' - Wesley Sneijder je opasno pucao s nekih 18 metara, ali neprecizno
65' - Nagatomo je ubacio, a Milito zakasnio malo na loptu
64' - nervoza u Intreu, Stramaccioni radi i drugu zamjenu
60' - nova prijetnja Intera
57' - GGOOLLL - Vukovićev prekrasan volej za 0:2
50' - Handanovič je spasio Inter obranivši izglednu priliku Vukušića
46' - počelo je drugo poluvrijeme; a Coutinho je opasno zaprijetio Blaževiću

KRAJ POLUVREMENA
45'+2 i Milito je imao dobru prigodu, pucao je s lijeve strane i gađao suprotne rašlje, no promašio je
45'+1 Milović je u zadnji čas izbio loptu u korener, a potom i Blažević zaustvalja udarac Coutinha
45' - opet je Zanetti donio loptu pred gol Hajduka, a Coutinhov volej otišao je malo preko gola
44' - evo i Hajduka opet s loptom
39' - Jonathanovo sjajno proigravanje za Milita, ali ovaj slabo puca
36' - Inter se malo uozbiljio, 'bili' već tri minute nisu došli do lopte; Guarin je opasno zaprijetio, ali Blažević mu je skinuo udarac
29' - no lopta Nizozemca pogodila je 'živi zid' 'bilih'
28' - Guarin je zaustavljen prekršajem, a slobodnjak sa 25 metara izveo je Sneijder
26' - Coutinho je imao priliku, ali je lopta otišla kraj gola
24' - nova velika prilika za Hajduk, ali Milićev udarac brani Handanovič; moglo je bili 0:2
22' - GGOOLLL ZA 0:1 - Hajduk vodi nakon što je Vukušić svladao Handanoviča
22' - Samuel je srušio Vukovića, pa je sudac pokazao na penal
19' - Hajduk je imao polupriliku
17' - sreća za Hajduk, Coutinho je pogodio vratnicu
15' - sada je 'zakuhao' Zanetti, ali Jozinović je uspio izbiti u korner
14' - Mbaye je je izašao sam pred Blaževića, no loše je centrirao
12' - odličnu je loptu dobio Vukušić, po posalo je neupotrebljiv ubačaj kojeg Cambiasso izbacuje
10' - Maloča ipak nije mogao nastaviti, zamijenio ga je Jonjić
 9' - nakon ukazane pomoći, Maloča se vratio na travnjak, baš kao i Milito kojem je zamotana glava
 7' - nakon sudara glavam Milita i Maloče, hrvatski je igrač iznesen s travnjaka, dok Milita 'krpaju'
 2' - Splićani se nisu prepali, Vuković je imao dobru prigodu; na stadionu Giuseppe Meazza odzvanja pjesma Torcide
 1' - počela je utakmica, Hajduk je u bijelim dresovima, Inter u crno-plavim